DOPRINOS INFORMATIČKOJ IZOBRAZBI MLADIH

5.6.2025. Slika: DOPRINOS INFORMATIČKOJ IZOBRAZBI MLADIH

Korisnici Kuće sv. Franje Caritasa Zagrebačke nadbiskupije sudjelovali su na informatičkoj edukaciji u organizaciji Rotary kluba Zagreb Sesvete i RIT Croatia, koji je ustupio učionicu u svojem zagrebačkom kampusu.


"Mladi iz Caritas na edukaciji održanoj 4. lipnja učili su o umjetnoj inteligenciji, Chat GPT-u, Wordu i Google Driveu. Na kraju su novostečeno znanje potvrdili u Kahoot kvizu koji je bio jako zabavan. Kako su od slinog učenja ogladnili, poslje edukacije su zajedno s domaćinima iz RIT Croatia Zagreb te donatorima iz Rotary kluba Zagreb Sesvete otišli na druženje i pizzu tijekom kojeg su se bolje upoznali sa simpatičnim voditeljima edukacije", izvješćuje odgajateljica u Caritasovoj kući u Vugrovcu Ivona Krizmanić, koja prilaže i nekoliko fotografija.

Ovaj posjet kampusu RIT Croatia na Bundeku organizirao je Rotary klub Zagreb Sesvete, a još jedan odlazak planiran je za subotu 7. lipnja.

O DOMAĆINU EDUKACIJE - RIT Croatia ima dva moderna kampusa, jedan u Zagrebu, glavnom gradu i najvećem metropolitanskom području te jedan u Dubrovniku, jednom najljepšem povijesnom gradu na jadranskoj obali. Opširnije na poveznici https://www.rit.edu/croatia/hr/posjetite-nas


Više fotografija dostupno je u facebook objavi.