7.3.2025.
Proslave rođendana uvijek su lijepe prigode za okupljanje obitelji i prijatelja. Dijeliti radost s bližnjima ispunja srce, a tu radost prenijeti i na one koji su u potrebi posebno je bogatstvo za dušu.
Tako je dugogodišnji dobročinitelj Caritasa Zagrebačke nadbiskupije gosp. Mato Lipovac odlučio slavljem svoga 70. rođendana učiniti dobro djelo za one koji su u potrebi. Zamolio bih vas da ne nosite nikakve poklone jer ćemo tom prigodom nabaviti kasicu od Caritasa i neka svatko ubaci neki euro koji ćemo poslije darovati potrebnima, stajalo je u pozivu na rođendansku proslavu.
I doista, nekoliko dana kasnije gosp. Lipovac je za potrebne u Caritasu donio posuđenu kasicu i u njoj prikupljenih 1.605 eura. Radosna srca predao je dar ravnateljici Caritasa s. Jeleni Lončar uz želju da Caritas ovim darom pomogne nekoga od svojih korisnika. Zahvaljujući za primljeni dar, s. Jelena se prisjetila početaka suradnje s gosp. Lipovcem 2004. godine te mu, uz iskrene rođendanske želje, zahvalila što više od dvadeset godina prati i podupire rad Caritasa.
Gospodinu Lipovcu želimo još puno godina u zdravlju i radosti s obitelji i prijateljima vjerujući da u njegovom srcu neće ponestati žara i osjećaja za potrebne.
FB